עיצוב משרדי חברת Visible Risk בתל אביב
כי עיצוב אצלנו כולל הכל !

חשיבה על חווית עובדים במקום ודגש על נראות ופונקציונאליות, העיצוב מאוד פרקטי ונותן תחושה נוחה. כך שיהיה כיף להגיע למשרד. הפשטות מצד אחד והתחכום מצד שני משדרים את מה שהחברה עושה. כמעצב אני מסתכל על דברים אחרת ולא בצורה קונבנציונלית, מחפש את הדרך לייצר חיבור לצד השני. תנועה ותזוזה המלווים אותי לעיתים בחוסר שקט ללא מנוח גורמים לי לכבוש יעדים חדשים אותם אני מציב לעצמי מעת לעת. לא אוהב משעמם ולא אוהב שהזמן עוצר.

החיים הם חוויה וחיים רק פעם אחת, לכן צריך כמה שיותר, להתרגש ולרגש. מטבח מרכזי מושקע ומעוצב, בשילוב חיפויי פורמייקה דמוית אבן ויחידות ברזל עליהן צמחיה טבעית מטפסת שיוצרים הפרדה בין מטבח ובין איזור אכילה בקפיטריה עם אפשרויות ישיבה שונות. להכין כוס קפה, לשבת על הבר בבוקר או על הספסל הארוך שצמוד לחלון, להינות מהשמש המלטפת עם החברים ולהתעדכן מה היה אתמול בערב.

או סתם לצאת לאיזה הפסקה במרפסת הצופה במגדלי עזריאלי, הנשקפת לתוך המשרד את הנוף האורבני התל אביבי העוטף אותו, לא וויתרנו על  החוויה כך שגם מי שלא מעשן יהנה לצאת החוצה ולנשום אוויר. חיברנו אלינו, (כמו שאנחנו עושים בהרבה פרויקטים). סטודיו נפלא לעיצוב ומיתוג של קירות, למשימה נרתמו בשת"פ מלא, סטודיו OneGroup הנפלאים. כי כשיש כל כך הרבה קירות במשרדים, אנחנו לא אוהבים להשאיר אותם ערומים.

על ההפקה והביצוע הופקדו לא אחרת מאשר פיינדקור finedecor פתרונות הדפסה בעיצוב אישי בניצוחו של גולן שעשו אחלה של עבודה. כמובן שלא ויתרנו על יצירתיות גם בנושא הריצופים, שילבנו בין בטון מעוצב – רצפת מיקרוטופינג במסדרון ההיקפי של המשרדים ורצפת פרקט SPC עמיד וחזק בדוגמת עץ אלון מבוקע מושחר לכל המשרדים של העובדים, לחדרי הישיבות בחרנו ברצפת SPC דמוי בטון, כשעל המלאכה אמונים חברת "שלושת העולמות".

והעובדים של חברת הסייבר Visible Risk נהנים עכשיו כל יום מהיצירה שלנו, אף אחד לא נשאר אדיש.

נפגשים-מעצבים-מגשימים.

עמית ישראל עיצוב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.