עיצוב פנים מסחרי

הגדרת השפה העיצובית נקבעת יחד אתכם ובהתאם לסגנון העיצובי וחזון הפרויקט.
תוך שימת דגש על חשיבה דקורטיבית ופונקציונלית ושימוש בסקיצות והדמיות, נקבע תכנון המותאם לצרכים המשתנים של הפרויקט ועד הפרט האחרון.

מרפאת שיניים באשדוד

עיצוב ותכנון למרפאת שיניים עבור ילדים עם מוגבלויות. הגדרת קונספט של שמימיות על מנת ליצור מקום כמה שיותר מרגיע, נעים ושיסיר את החששות של כל מי שמגיע לטיפול.

משרדי חברת מאיה

חברה שמתעסקת עם תשתיות תת קרקעיות, אז זה לא משרדים קונבנציונאליים. שמחתי, אני אוהב אתגרים ! צללנו בסטודיו לתוך מחקר מעמיק להבין מי הם ומה הם בדיוק עושים.

משרד חברת Hysolate תל אביב

עיצוב ותכנון משרדים בשטח של 650 מטר מרובע. נבחר קונספט של חלונות ממש בדומה למערכת הכפולה שאותה מייצרת חברת הסייבר עבור מי שעובד על המחשב ובעצם מקבל סביבת עבודה שונה לגמרי מסביבת האינטרנט הסטנדרטית.

משרדי חברת Redhill Biopharma

לטובת רווחת העובדים נתבקשנו לעצב ולתכנן מחדש מטבח בישולים שבו יוכלו להכין ארוחות צהריים משותפות, ומטבח נוסף המשמש כקפיטריה במשך היום.

אולם תצוגה רב בריח

אולם תצוגה במפעל באשקלון עבור הסקשיין הפרטי והמוסדי, החלל נדרש לייצג את הדגמים הנבחרים של החברה.

אולם תאורה כלי אור

יצירת ועיצוב חנות תאורה שונה לחלוטין מכל חנויות התאורה האחרות בתחום, חלל תצוגה לתאורה המשדר וייב אחר, מודרני, עדכני ומרווח.

אולם האקדמיה לסנוקר

כשפנה אליי תומר אלוף ישראל בסנוקר לשעבר וביקש שאעצב עבורו אולם סנוקר, שמחתי, כזה עוד לא עשיתי קודם.

משרד בנקאות פרטית

האתגר: עיצוב משרד מנכ"ל, משרד לשני עובדים וחדר ישיבות על שטח של 28 מ"ר בלבד. האם אפשרי? כן! אנחנו אוהבים אתגרים. וגם הפעם, עיצבתי בהצלחה פתרונות יצירתיים עבור לקוח ייחודי

מבין לקוחותינו