עיצוב דירות דופלקס

דירות בעיצוב מודרני | עמית ישראל, מעצב פנים במרכז | מומחה לעיצוב פנים מודרני ואישי | עיצוב פנים | עיצוב מסחרי | מעצב פנים | עיצוב משרדים | עיצוב דירות יוקרה | עיצוב משרד | דופלקס משפחתי בכפר סבא | דופלקס2 amit_israel_interiordesign_view_living_room_design_modern_style
עיצוב דירת דופלקס

רבים חולמים לגור בבית צמוד קרקע, עם גינה ומרחב מספיק גדול כדי לתכנן אותו בדיוק כמו שרוצים וצריכים. יחד עם זאת, כמות הקרקעות והאפשרויות לבנות בית פרטי הן לא רבות בארצנו הקטנה, מה שמוביל לחיפוש אחר אלטרנטיבות ראויות, מפנקות ומושקעות לא פחות בתצורת דירות אחרות. כזו היא בדיוק דירת דופלקס, המאפשרת ליהנות מכל העולמות. מצד אחד מדובר בדירה בבניין דירות עם דירות נוספות, כידוע, באותו הבניין, אך מצד שני בתחושה היא דומה לבית פרטי והיא כוללת שטח גדול עם שתי קומות וגם מרפסת צמודה. עיצוב דירת דופלקס הוא משימה למומחים בשל תנאי החללים המיוחדים והרצון לשלב בין פונקציונאליות, שחשובה מאד לסטייל בלתי רגיל, שגם הוא הכרחי.

מה מייחד עיצוב דירת דופלקס?

ישנם סוגים וסגנונות שונים של דירות. ישנן דירות קטנות, ישנן דירות מרווחות ואף גדולות מאד, יש דירות פנטהאוז ויש, כאמור, דירות דופלקס. עיצוב דירת דופלקס שונה במהותו מעיצוב פנטהאוז בשל האופן שבו בנויה כל אחת מהדירות. בעוד שדירת פנטהאוז היא דירה, לרוב, שכוללת מפלס אחד בלבד, דירת דופלקס כוללת שני מפלסים בדרך כלל ומספר גדול של חדרים. דירת דופלקס יכולה גם היא להיות דירת גג, בדיוק כמו דירת פנטהאוז, אך בשל החלוקה השונה מצריכה התייחסות לפרמטרים נוספים, שלא תמיד רלוונטיים לדירות פנטהאוז בבנייני דירות שנמצאת על הגג.

אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון לפני עיצוב דירת דופלקס?

עיצוב דופלקס מצריך, כאמור, התייחסות לכמה פרמטרים עיקריים על מנת להבטיח עיצוב מתאים. הבית שלנו, ולא משנה מהו שטחו וגם כיצד הוא מעוצב, נועד לשרת אותנו ולא אנו אותו. אנו אמורים להרגיש נינוחים בו, להרגיש שהוא משמש אותנו כמסתור מכל תלאות היום יום וגם כמקום שבו אפשר לארח אנשים שאוהבים. הבית שלנו צריך לספק לנו את אותו מרחב נעים, שבו נוכל לבלות עם שאר בני המשפחה, קטנים וגם גדולים ולהציע לנו את האווירה המושלמת, שלה אנו זקוקים. לפיכך, ישנה חשיבות רבה במיוחד בעיצוב נכון, חכם וגם כזה שמתאים לכל הצרכים, עיצוב דירת דופלקס המתבסס על כמה נקודות עיקריות, שחייבות להילקח בחשבון.

ראשית, התייחסות לדיירים עצמם. כאשר מתחילים בתכנון דירה, ועל אחת כמה וכמה דירה מסוג דופלקס, חשוב לקחת בחשבון נקודות עיקריות כמו הדיירים, כלומר – אלה שצפויים להשתמש ביום יום בדירה. בכמה נפשות מדובר? באיזה גילאים? האם זה זוג מבוגר? האם זוהי משפחה עם ילדים? האם אלה אנשים שאוהבים לבלות לא מעט שעות בתוך הבית, או שמא מעדיפים לצאת ממנו? האם זהו בית שנוהג לארח חברים, בני משפחה ושכנים, אולי? או שמא, הבית משמש אך ורק את הדיירים עצמם? ואם אוהבים לארח, מהו אופי האירוח – בתוך הבית או במרפסת הצמודה? במסיבות או כחלק מאירוח אינטימי משפחתי? תשובות לשאלות אלו הקשורות בדיירים, באופיים וגם בהתנהלותם, תעזורנה למצוא את הסטייל העיצובי הנכון, שעונה על הצרכים אך גם משקף אמירה אישית, התואמת לטעם של כל אחד ואחת.

שנית, מהו שטחו של הדופלקס וגם באיזו חלוקה מדובר. לעיתים עיצוב הדירה כולל גם את החלוקה עצמה, הנשענת על הצרכים הקיימים. ישנם כאלה המעדיפים חדרים מרווחים מאד, מה שבא לעיתים על חשבון מספר החדרים, בעוד שאחרים מעדיפים מספר גדול יותר של חדרים וחללים קטנים. הדבר מושפע, בין היתר, מדרך התנהלותם של הדיירים ביום יום וגם באופן שבו הם תופסים את המרחב הפרטי שלהם, כמו גם את השטחים המשותפים לכל דיירי הבית, צעירים ומבוגרים כאחד. שטח הדופלקס והעובדה שמדובר בדירה בעלת שתי קומות הן נקודות המעמידות את המעצב בפני אתגר של ממש, שכן נדרש מצד אחד קו עיצובי אחיד לכל החללים בדירה, ומצד שני גם חלוקה והפרדה מתאימה, שתיצור אזורים שונים. למשל, אזור לאירוח, אזור לילדים, אזור להורים, אזור המיועד לעבודה, אזור לבישולים ואפייה ועוד. הרמוניה וזרימה טובה נוצרים בשל חלוקה נכונה ועיצוב שמשתלב כהלכה ואת הדבר ניתן ליצור רק כאשר מבינים היטב את הצרכים ויודעים כיצד לתרגמם, כך שייצרו מראה שהוא מתאים.

מי מציע שירותי עיצוב דירות דופלקס?

עיצוב דופלקס הוא שירות ייחודי המוצע על ידי מעצבי פנים, המתמחים בעיצוב חללים פנימיים. מעצבים אלה מכירים היטב את דרישותיו של השטח ויודעים כיצד לתרגם, הלכה למעשה, את כל הדרישות והצרכים. מכיוון שדירת דופלקס שונה מדירות אחרות בשל תנאי השטח הייחודיים והעובדה שהיא כוללת, ברוב המקרים, גם שתי קומות, עומדים בפני המעצב אתגרים רבים ההופכים את עבודת העיצוב למשימה הדורשת השקעה רבה.

מעצבי פנים, העוסקים במלאכה מסוג כזה, הינם בעלי הכשרה רלוונטית ולימודים בנושא. תודות לידע הרב שצברו לאורך השנים וההכשרות השונות, שבהן השתתפו, הם יודעים אילו התאמות ליצור, כיצד להבין במדויק את השטח עצמו ואת הדיירים שבו ואיך להפוך דירה קיימת או דירה חדשה, בעלת מאפיינים ייחודיים, לדירה שנעים לגור בה. כל זאת, כמובן, תוך הקפדה על פונקציונאליות בשילוב עם סטייל נהדר ואלמנטים עיצוביים בכל רחבי הדירה שמשדרגים כל חלל.

כיצד בוחרים שירותי עיצוב דופלקס?

שירותי עיצוב דירות דופלקס מוצעים, כאמור, על ידי מעצבי פנים, המציעים את שירותיהם בכל חלקי הארץ. כדי למצוא את בעל המקצוע המתאים, את זה שיעצב עבורכם את הדירה שעליה אתם חולמים, כדאי שתתייחסו לנקודות הבאות, רגע לפני שאתם מזמינים את מעצב הפנים. מהו הרקע שלו בתחום ואיזה ניסיון הוא מביא אתו, הן שתי נקודות שחשוב מאד לבחון מראש. רקע בעיצוב פנים וגם רקע בעיצוב דירות דופלקס הוא הכרחי במקרים כאלה והוא, ללא ספק, יתרון עצום למי שמביא אתו את כל זה.

מעבר לכך, גם תיק העבודות הוא נקודה שכדאי לבחון ולו כדי להתרשם מעבודות קודמות שביצע. את הדבר ניתן לראות, פעמים רבות, באתר מעצב הפנים שאליו פניתם, כולל פירוט והרחבה וגם תמונות של פרויקטים שונים. כך תוכלו ללמוד אודותיו, להבין מהו סגנון העיצוב המנחה אותו והקווים העיצוביים השולטים בעבודותיו הקודמות. זו יכולה גם להיות נקודת המוצא שלכם כאשר אתם מתחילים לעבוד אתו על עיצוב הדופלקס שלכם ודרך מצוינת לקבל רעיונות ואף השראה. מעבר לכך, מומלץ לכם מאד לערוך פגישה מקדימה לפני שיוצאים לדרך וסוגרים אתו על המשך עבודה. פגישה מקדימה זו תעזור לכם לבדוק את מידת ההתאמה שלו אליכם, את הכימיה אתו ואת יכולתו להבין אתכם במדויק. מעצב הפנים שלכם הוא בעל המקצוע שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויוכל להגשים כל חלום וחלום, בגבולות האפשרי כמובן, כך שתיהנו מדירת דופלקס נעימה, נינוחה וגם מושקעת ויפה.

מתגוררים בדופלקס או מתכננים לעבור לאחד חדש כזה? מעוניינים לעצב את החלל, כך שיהיה נוח ונגיש, מסוגנן וגם מתאים? עמית ישראל הוא הכתובת הנכונה. בזכות ניסיון רב שנים בתחום, תזכו למענה שנכון לכם, כזה שיהפוך את הדופלקס שבו אתם מתגוררים, או אליו עוברים, לדירת חלומותיכם העונה על כל הצרכים. לפרטים אודות שירותי עיצוב דופלקס, המוצעים לכם, צרו קשר בטלפון 054-2376032.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
×