קצת עליי

היי, אני עמית. אני חי ונושם עיצוב.

אני מאמין שעיצוב אמיתי משמעותו לגעת בפנימיות. עיצוב חלל משמעותו רבה יותר מהרובד החיצוני של להזיז קיר ובחירת צבע. עיצוב אמיתי משמעותו לגעת באנשים.

אחרי שנים רבות בעולם העיצוב, למדתי שעיצוב היא פעולה של דיאלוג.
לצד החוש האסטטי ובנוסף לידע הנרחב שיש לי במוצרים וחללים, למדתי להקשיב ללקוח באמת, לשמוע בין המילים. ולהפיק את התשוקות והחלום שלו. ובכך לתכנן וליצור חללים מרהיבים בסגנונות שונים תוך התייחסות פונקציונלית לצורכי הלקוח.

הגדרת השפה העיצובית נקבעת ביחד עם הלקוח בהתאם לסגנון העיצובי המבוקש. מכאן נעשה תכנון המותאם ללקוח תוך שימוש בסקיצות והדמיות לצורך המחשה. ליווי הלקוח מתבצע לכל אורך תהליך עיצוב הפנים עד להשלמתו של הפרויקט, כולל תכנון פרטי ריהוט המותאמים במיוחד ללקוח עד הפרט האחרון.

אני מחפש כל הזמן את הדבר הבא, שילוב של חומרים חדשים בשילוב טכנולוגיות ותהליכי ייצור אשר יאפשרו יצירת חללים ומוצרים חדשים ומפתיעים.

השתתפתי בתחרויות ותערוכות רבות עם מוצרים שעיצבתי וגם זכיתי במגוון פרסים במקומות הראשונים בתחרויות לעיצוב התאמה וחדשנות במסגרת משרד התמ"ת.

בין עיצוביי תוכלו למצוא בתים ודירות ללקוחות פרטיים רבים באזור המרכז, השרון וירושלים בהתאמה אישית לסגנון הלקוחות ורצונותיהם.  

לאורך השנים (מעל 17 שנה) צברתי ניסיון וידע רב בפתיחת חללי קמעונאות משלב השלד ועד לתפעול שוטף של החלל, כמו גם בהפקות תערוכות וצילומים. בין עיצובי המסחריים תוכלו לראות חללים לרשתות קמעונאיות מובילות/ משרדים לחברות הייטק/ סטארט אפ וסייבר ועוד חללים קמעונאים מגוונים נוספים.

אני בוגר של "שנקר" ביה"ס הגבוה להנדסה ועיצוב, בעל תואר B.Design. 

אני נשוי ואב ל 3 ילדים, וגם חובב ספורט מושבע, מתאמן כמעט בכל יום באחד מענפי הטריאתלון – שחיה, אופנים או ריצה, אני משתתף באופן תדיר בתחרויות טריאתלון בארץ ובחו"ל.

אחת התשוקות החדשות שלי היא ללמד, בשנים האחרונות אני מרצה ומלמד תכנון ועיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים במספר מכללות ביניהן מכללת "פרוג"  לעיצוב פנים במגזר החרדי, מרצה אורח בשנקר, המכללה למנהל ומסגרות נוספות.

מעצב פנים במרכז: עיצוב פנים בהתאמה אישית | עמית ישראל, מעצב פנים במרכז | עיצוב מסחרי | עיצוב משרדים | עיצוב משרד | מעצב פנים | עיצוב פנים | אודות

עכשיו אשמח לשמוע ממך

×