עיצוב פנים בתל אביב

תכנון משרד בהתאמה אישית | עמית ישראל, מעצב פנים במרכז | עיצוב פנים | עיצוב מסחרי | עיצוב פנים בתל אביב | עיצוב משרד | עיצוב משרדים | משרדי חברת צייטגולד בתל אביב | צייטגולד3 amit_israel_interiordesign_view_office_modern_style

כבר מסיבוב קטן בעיר תל אביב אנו רואים כי ישנם אין ספור סגנונות ומודלים המאפיינים את העיר הזו, ניתן להגיד לא מעט על העיר לשלילה או לחיוב אך יחד עם זאת משהו אחד אי אפשר לקחת מן העיר הזאת – לעיר הזו יש סטייל מיוחד משלה. בין אם אנחנו מדברים על גרפיטי בקירות, הדרך בה עסקים מציגים את עצמם בצורה ויזואלית ואפילו בתי מגורים. אם יש משהו אחד שנוכל להסכים עליו התל אביבים – אין בית אחד בתל אביב שנראה כמו קודמו וכל זאת בזכות אהבה וזיקה לעולם עיצוב הפנים בקרב לא מעט תל אביבים.

למה מומלץ להיעזר בשירותי מעצב פנים מקצועי בתל אביב?

כאשר אנחנו נכנסים לעולם עיצוב הפנים בתל אביב אנו נכנסים לעולם דמיוני עם לא מעט פנטזיות ורצונות. כמעט ולא ניתן למצוא דירות בתל אביב אשר נראות אותו דבר מאחר וכל אחד רוצה לבדל את עצמו מהשאר ולהכניס את החזון והערכים שלו אל תוך עיצוב הפנים של הבית, מה שהופך את המלאכה למלאכת מחשבת של ממש. עיצוב פנים בעיר תל אביב דורש מן מעצב הפנים כמות גדולה של הקשבה, הכלה, הבנה ולא מעט יצירתיות.

כיצד ניתן להפוך את החלום שלכם למציאות?

עבדנו שעות על גבי שעות בכדי לקנות את הנכס הראשון שלנו, אפשר להגיד שבמשך השנים היו לא מעט חלומות לגבי הנראות של הנכס שלנו. בהרבה מן המקצועות ניתן לשמוע את בעלי המקצוע אומרים "חלומות לחוד, מעשים לחוד", אך כשמדובר בעולם גדול כמו עולם עיצוב הפנים אנו למדים כי ניתן להפוך כל חלום למציאות בשטח יחד עם תכנון נכון והדרכה של בעל מקצוע.

מה העלות של עיצוב פנים בתל אביב?

אנשים באופן אוטומטי מקשרים עיצוב פנים יחד עם יוקרה, זה לא מפתיע אותנו. אך כתוצאה מהמחשבה הזו לא מעט אנשים חושבים כי שירות של מעצב פנים יעלה להם לא מעט ולכן הם בוחרים לעשות את הכל לבד – מדובר במחשבה מוטעית מן היסוד. עבודה עם מעצב פנים בעל ניסיון ומוניטין בתל אביב יכולים לחסוך לנו לא מעט עלויות:

  • תכנון נכון של החלל

כאשר אנחנו ניגשים לחלל, אנשים עיצוביים ככל שנהיה אנחנו עדיין לא אנשי מקצוע. לא מעט אנשים לא יודעים איך לתכנן, לנהל ולמקסם את החלל שלהם בצורה נכונה כתוצאה מזה הם משקיעים לא מעט כסף, זמן ומשאבים אחרים ובסוף בחוכמת הבדיעבד מבינים שהיו צריכים טאץ' אפ של בעל מקצוע.

  • תכנית עבודה מפורטת – אין מקום לטעויות

כאשר החלום שלכם נמצא רק בגדר חלום ואתם מנסים להגשים אותו בכמה שעות עם חנות הרהיטים סביר להניח שתתקלו בלא מעט טעויות. אך אם תבחרו לעבוד אל מול בעל מקצוע יחד עם תוכנית עבודה מפורטת המפרטת לפרטי פרטים את כל העבודה שלכם, יחד עם מטרות התכנית, דגשים ונקודות שהועלו בפני המעצב – אין ספק שתחסכו לא מעט כסף וזמן.

  • מעצב פנים בתל אביב עובד אל מול ספקים ויבואנים

יכול להיות שראיתם את הדיל הכי "מטורף" שראיתם לאחרונה, רק מחזיקי כרטיסים מיוחדים ואנשים מאוד ספציפיים מקבלים גישה לדילים האלו ואתם ביניהם – אז למה לכם לדבר עם מעצב פנים "שיגזור" עליכם קופון? למעשה, מעצב פנים בעל ניסיון ומוניטין עובד בצורה שוטפת אל מול היבואנים הגדולים ביותר בארץ מה שברוב המקרים נותן לכם מחירים זולים וטובים הרבה יותר מאלו שהייתם משיגים לבד מאחר וליבואנים, ספקים וחנויות העיצוב יש אינטרס לא קטן לשמור על יחסים טובים עם מעצב הפנים שלכם.

  • כל הכמויות הנדרשות – בעת ובעונה אחת

כאשר אתם עובדים אל מול מעצב פנים אתם רושמים את כל הכמויות הנדרשות מבחינת חומר בעת ובעונה אחת, כך תוכלו להגיש את הבקשה אל הקבלן לשם בקשת הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם. כמו כן, מעצב הפנים ידע ללוות אתכם ולהגיד לכם מתי משהו מרגיש לו מעט מוזר ומתי אתם יכולים לקבל "אור ירוק" להמשך העבודה.

כיצד לנצל באופן מקסימלי של החלל?

בסופו של יום המטרה שלכם בעיצוב החלל היא לנצל בצורה מקסימלית ונכונה את החלל שלכם, כאשר אתם עובדים עם מעצב פנים אתם יכולים להיות רגועים כי כל החלל נמדד בצורה נכונה, איכותית ובהתאמה אישית לצרכים שלכם. כאשר אתם מתכננים את החלל מראש אתם יכולים לדעת כי לא צפויות לכם הפתעות.

מה הם השלבים בעיצוב פנים בתל אביב?

הבנתם שמלאכת העיצוב היא מלאכה לא קלה במיוחד והחלטתם לעבוד יחד עם מעצב פנים שיעזור לכם לתכנן ולעצב את החלל בצורה נכונה – מה הם השלבים אותם תעברו בדרך?

  • היכרות עם מעצב הפנים

זהו למעשה בין השלבים החשובים ביותר בתהליך, השלב בו אתם מכירים את מעצב הפנים ויוצרים אמון איתו ועם סגנון העיצוב שלו. במהלך הפגישה תדברו על סגנון העיצוב, על החלומות שלכם ואיך אתם רוצים לראות את הדירה שלכם אחרי תהליך העיצוב.

  • מדידות של החלל

לאחר שתכירו את מעצב הפנים, הוא ידאג לקחת מדידות נכונות של החלל על מנת למקסם בצורה נכונה את עיצוביות החלל. מדידות נכונות של החלל מונעות מאיתנו תקלות עתידיות ועוזרות לנו כבר מהרגע הראשון לדעת מה אנחנו יכולים, מה אנחנו לא יכולים ועל מה כדאי שנוותר במסגרת החלל הנתון.

  • שלבי השלד ואפיון

כל פרויקט עיצוב טוב מתחיל באפיון של החלל, בפגישה זו אתם תאפיינו יחד עם מעצב הפנים את החלל שלכם ואת הדרישות שלכם. בפגישה זו תעלו את כל הדרישות שלכם: דרישות עיצוביות, מרצפות, קרמיקות, רהיטים, חדר האוכל, מטבח, חדר השינה, שירותים, מרפסת ועוד – את האפיון יש להתאים בצורה נכונה אל המדידות של החלל.

  • התאמת התקציב בהתאם לדרישות שלכם

ניתן לעבוד עם כל תקציב, מעצב הפנים יעזור לכם להתאים את התקציב אל הדרישות שלכם. כמו כן, בהנחה ויש לכם דרישות מעט לא ריאליות ביחס לתקציב יציע מעצב הפנים חלופות או שמא להעלות מעט את התקציב על מנת לעמוד בצורה ריאלית אל מול הדרישות העיצוביות שלכם.

  • מתחילים לעבוד

זה השלב שאתם יכולים לקחת צעד אחד אחורה, בחרתם את בעל המקצוע הטוב ביותר ומה שנשאר זה לחכות למוצר המוגמר. מעצב הפנים יעצב את החלל בהתאם לאפיון ולדרישות שלכם, כמו כן ילווה אתכם לאורך כל התהליך כך שתוכלו להביע את דעתכם ולבצע שינויים בזמן אמת אם ידרשו.

  • שלב החיוך

בשלב הזה מעצב הפנים סיים את עיצוב הדירה בהתאם לשביעות רצונכם, מה שנשאר לכם זה להתרווח בספה שלכם, לפתוח את הטלוויזיה ולחייך חיוך גדול.

למה מומלץ לבחור בעמית ישראלי לעיצוב פנים בתל אביב?

עיצוב פנים בתל אביב היא מלאכה לא קלה, אבל עם ידע וניסיון מדובר במלאכה קלילה, נעימה וכיפית. עמית ישראל הפך בשנים האחרונות לשם נרדף לעיצוב פנים אצל לא מעט לקוחות פרטיים ועסקיים בתל אביב – הקפדה על הפרטים הקטנים, תוך כדי דגש על תאורה נכונה, התאמה לסגנון החיים ואיכות החיים ולדרישות הלקוח הופכות אותו לבחירה הנכונה בקרב לא מעט לקוחות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו – בוחרים נכון, בוחרים עמית ישראל סטודיו לעצוב פנים ומוצר.

×